KUO YPATINGI FOREVER PRODUKTAI?

null

Veiksmingiausias alavijus pasaulyje

Pasaulyje yra keli šimtai alavijų rūšių, tačiau Forever Living Products augina pačią veiksmingiausią alavijų rūšį - Aloe Barbadensis Miller (Aloe Vera).

null

Patentuoti ir laiko patikrinti gamybos metodai

Kompanija kontroliuoja visą gamybos grandinę nuo augalo iki galutinio produkto ir taiko patentuotus alavijo žaliavos stabilizavimo metodus, kurie leidžia išsaugoti augalo maistines medžiagas.

null

Užauginta ekologiškose plantacijose

Forever Living Products yra didžiausia pasaulyje tikrojo alavijo (Aloe Vera) augintoja ir produktų iš šio augalo gamintoja. Ji turi nuosavas ekologiškas plantacijas JAV, Meksikoje ir Dominikos Resublikoje.

null

Produktai apdovanoti už kokybę ir grynumą

Produktams yra suteiktas alavijų mokslo tarybos antspaudas už kokybę ir grynumą. Dauguma produktų yra patvirtinti islamo ir košerinio maisto atitikimo ženklais. Kuriant produktus bandymai su gyvūnais nebuvo vykdomi.

POPULIARIAUSI PRODUKTAI

Peržiūrėti krepšelį “Alavijų ir uogų nektaras” - įdėtas į krepšelį

Gaukite 15 % nuolaidą

Pirkite Forever produktus pigiau

SUŽINOKITE KAIP

MANO ISTORIJA

Sveiki, aš esu Forever verslo savininkė Jolanta Pikturnienė. Sukūriau šį puslapį, kad papasakočiau, kaip Forever pakeitė mano gyvenimą bei pristatyčiau šią nuostabią produkciją kitiems žmonėms.

NAUJIENOS

Karščiausios FOREVER naujienos ir patarimai Jūsų sveikatai

Gin-Chia – energijos ir ištvermės šaltinis

Žmogaus gyvybingumą užtikrina paties organizmo savireguliacijos procesai. Tačiau bėgant metams, dėl nuolatinės įtampos, skubėjimo, stresų, nepalankių aplinkos sąlygų, psichinių ir […]

Read More

Forever bičių pikis

Bičių produktai dažnai yra minimi Biblijoje ir garbinami įvairiose religijose. Nuo seniausių laikų beveik visose kultūrose išbandyti ir pripažinti gydymo […]

Read More

Organizmo detoksikacijos etapai

Graikų mitologijoje dievas Asklepijas simbolizavo gydymą, o jo duktė Higėja – ligos prevenciją. Ji buvo sveikatos, švaros ir sanitarijos deivė. […]

Read More

PRISIJUNKITE PRIE KOMANDOS

Turite šiek tiek laisvo laiko? Norite užsidirbti papildomų pajamų? Jūs taip pat galite tapti Forever verslo dalimi