Nuo senų senovės bitės stebina žmones savo gamybos pajėgumu ir organizuotumu produktyviai gamindamos medų, bičių pienelį, pikį ir žiedadulkes. Forever Living Products siūlo keletą puikių 100 % natūralių bičių produktų. Aukštai virš jūros lygio esančiuose negyvenamuose Arizonos ir Vakarų Amerikos regionuose, kurių aplink

Nuo senų senovės bitės stebina žmones savo gamybos pajėgumu ir organizuotumu produktyviai gamindamos medų, bičių pienelį, pikį ir žiedadulkes. Forever Living Products siūlo keletą puikių 100 % natūralių bičių produktų. Aukštai virš jūros lygio esančiuose negyvenamuose Arizonos ir Vakarų Amerikos regionuose, kurių aplinka nėra užteršta pesticidais ir kitokiais teršalais, buvo surasta puiki vieta bičių aviliams. Forever Living Products priklauso keletas didžiausių ekologiškų pasaulio bitynų, kuriuose naudojama pati naujausia gamtines sąlygas atitinkanti patentuota įranga. Visi Forever Living Products bičių produktai yra pagaminti pagal griežčiausius JAV maisto ir vaistų administracijos (FDA) ir JAV žemės ūkio departamento (USDA) reikalavimus. Jie yra natūralūs ir maistingi, surinkti tiesiai iš avilių.

a nėra užteršta pesticidais ir kitokiais teršalais, buvo surasta puiki vieta bičių aviliams. Forever Living Products priklauso keletas didžiausių ekologiškų pasaulio bitynų, kuriuose naudojama pati naujausia gamtines sąlygas atitinkanti patentuota įranga. Visi Forever Living Products bičių produktai yra pagaminti pagal griežčiausius JAV maisto ir vaistų administracijos (FDA) ir JAV žemės ūkio departamento (USDA) reikalavimus. Jie yra natūralūs ir maistingi, surinkti tiesiai iš avilių.

Produktai