Bičių produktai dažnai yra minimi Biblijoje ir garbinami įvairiose religijose. Nuo seniausių laikų beveik visose kultūrose išbandyti ir pripažinti gydymo metodai bičių produktais išgyvena renesansą.

 

Forever kompanija neatsitiktinai įvertino bičių produktų naudą žmogaus sveikatai ir pagamino aukščiausios kokybės bičių produktus. Forever bitynas įsteigtas 1958 metais Čarlio Robsono (šeimos patirtis bitininkystėje nuo XVI a.) Sanoros dykumos aukštumoje. Tai vienas didžiausių bitynų ne tik Amerikoje, bet ir pasaulyje. Švari aplinka, atsparūs sausrai, stiprūs, žydintys augalai, išskirtinės gamybos technologijos  – užtikrina aukščiausią šių produktų kokybę. Bičių pikio istorija siekia 5000 m. Pikio žaliava  – lipnios medžių pumpurų dervos, kuriomis medžiai siekia apsaugoti savo atžalas. Bitės renka pumpurų dervą, perdirba jas į pikį ir naudoja jį kaip statybinę ir apsauginę priemonę bei dezinfekcinę medžiagą. Pikį sudaro apie 180 komponentų. Forever bičių pikis (Forever Bee Propolis) surenkamas pagal patentuotą technologiją, išvalomas nuo vaško, neturi jokių konservantų, dažiklių, praturtintas bičių pieneliu. Vienoje Forever bičių pikio tabletėje yra net 500 mg veikliosios medžiagos.

 

Bičių pikis  – stipriausias gamtos antibiotikas, kuris veikia ne tik bakterijas, bet ir virusus. Skirtingai nei sintetiniai antibiotikai jis neveikia normalios žarnyno floros, o patogeninė flora prieš pikį neįgauna atsparumo. Pikis saugus vartoti ir efektyvus įvairių infekcijų atveju, malšina skausmą, uždegimą, šalina toksinus, gerina kraujotaką. Bičių pikio poveikis žmogaus organizmui labai palankus. Saugus vartoti vaikams. Nėra jokio šalutinio poveikio (išskyrus turintiems alergines reakcijas). Forever bičių pikis pasižymi ypatinga kokybe ir tai sąlygoja: didžiulė ilgametė patirtis, ekologiška aplinka, patentuota gamybos technologija, didelis veikliosios medžiagos kiekis vienoje tabletėje, garantuotas efektyvus poveikis, ilgas galiojimo laikas.