Prieš keletą metų mano sveikata buvo labai prasta – nuolatos jaučiau nuovargį, kiekvieną dieną skaudėdavo galvą, o skrandį taip stipriai grauždavo rūgštys, kad net dusindavo. Bandydama išspręsti vieną bėdą po kitos, gėriau begalę įvairiausių vaistų. Dėl galvos skausmų gydytojai man skyrė stiprų antidepresantą. Skausmai praėjo, tačiau savijauta buvo prasta. Dvi savaites vaikščiojau apsvaigusi, kol pripratau. Kurį laiką panaudojusi antidepresantus pastebėjau, kad pradėjo prastėti atmintis, vis sunkiau darėsi sukoncentruoti dėmesį.  Tuo metu mano cholesterolio lygis buvo itin aukštas, kraujyje buvo per mažai kalio. Be to, turėjau ir kitą problemą – sudilusį kelio sąnarį. Gydytojai man paskyrė sąnario keitimo operaciją. Toliau gėriau vaistus, o savijauta tik blogėjo.

 

Kol galiausiai vieną dieną išgirdau apie „Forever“ produktus. Pirmiausiai pradėjau gerti Aloe Vera sultis, o vėliau pabandžiau ir kitus ,,Forever“ produktus. Po trijų mėnesių problemos su skrandžiu išnyko, o savijauta ženkliai pagerėjo.

 

Nusprendžiau žengti dar toliau ir ėmiausi organizmo valymo programos „Clean 9″. Programos metu nusprendžiau nebegerti jokių vaistų. Pirmosiomis dienomis jaučiausi prastai, labai skaudėjo galvą, bet žinojau, kad taip gali būti, nes šalinasi toksinai. Programos laikiausi griežtai, bei pradėjau daryti mankštą. Rezultatai maloniai nustebino: per 9 dienas numečiau 4 kg, o per liemenį sulieknėjau 10 cm. Buvau pilna energijos.

 

Baigusi „Clean9“ programą, šiek tiek pakeičiau mitybos įpročius, toliau vartojau Aloe Vera sultis ir keletą kitų produktų svorio reguliavimui bei sąnariams. Po trijų mėnesių numečiau dar 6 kg. Cholesterolio lygis bei kalio kiekis normalizavosi, o sąnario operacijos net nebereikėjo, nes pamiršau, kas yra skausmas.

 

Prieš pradėdama vartoti „Forever“ produktus svėriausi su svarstyklėmis, kurios išanalizuoja kūno sandarą ir nustato biologinį amžių. Rezultatai parodė, kad turiu per mažą kiekį kaulų bei raumenų. Po vienerių metų pakartojus tyrimą kaulų ir raumenų kiekis buvo normalus, o pagal biologinį amžių atjaunėjau 3 metais. Manau, kad rezultatai būtų dar geresni jei atsisakyčiau žalingų įpročių.

 

Šiuo metu valgau viską ką noriu, nebevartoju jokių vaistų. Žinau, kad saldumynai nesveika, bet vistiek neatsisakau, o svoris negrįžta. Dabar suprantu, kad sveikata reikėjo pradeti rūpintis jau seniai, o ne tada, kai problemos įspaudžia į kampą. Būčiau sutaupiusi daug jėgų, bei pinigų, kuriuos išleidau neveiksmingiems ir sveikatą dar labiau žalojantiems vaistams.

 

Jei ir Jūs norite rūpintis sveikata, bet nežinote nuo ko pradėti – kreipkitės, su malonumu Jums patarsiu. Skambinkite man tel. +37061234019 arba rašykite į el. paštą: pikturniene@gmail.com